szkolenia językowe dla firm

Zapewniamy najwyższą skuteczność szkoleń językowych dzięki kursom "szytym na miarę". Potrzeby i cele stawiane przez Klienta przekładamy na odpowiedni rodzaj i formę kursu. Niezależnie od skali projektu szybko i sprawnie organizujemy kursy dla dowolnej liczby grup.

Nasza bogata oferta obejmująca zarówno zajęcia indywidualne dla kadry zarządzającej, kursy grupowe dla pracowników oraz szkolenia językowe za granicą, jest odpowiedzią na rosnącą popularność tego rodzaju szkoleń, związaną ze stałym wzrostem zapotrzebowania na pracowników posługujących się biegle językami obcymi.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na naszych stronach www, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat każdego z etapów organizacji szkolenia językowego, począwszy od analizy potrzeb do realizacji oraz dotyczące rodzajów oferowanych przez nas szkoleń. Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie, referencje oraz konkurencyjne ceny zainteresują Państwa naszą ofertą.

„SJO GLOSSA prowadzi szkolenia dla pracowników firmy PMI Service Center Europe Sp. z o.o. począwszy od kwietnia 2006…” [więcej]
Philip Morris International Service Center Europe Sp. z o.o.

Raporty on-line