szkolenia językowe dla firm

Zapewniamy najwyższą skuteczność szkoleń językowych dzięki kursom "szytym na miarę". Potrzeby i cele stawiane przez Klienta przekładamy na odpowiedni rodzaj i formę kursu. Niezależnie od skali projektu szybko i sprawnie organizujemy kursy dla dowolnej liczby grup.

Nasza bogata oferta obejmująca zarówno zajęcia indywidualne dla kadry zarządzającej, kursy grupowe dla pracowników oraz szkolenia językowe za granicą, jest odpowiedzią na rosnącą popularność tego rodzaju szkoleń, związaną ze stałym wzrostem zapotrzebowania na pracowników posługujących się biegle językami obcymi.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na naszych stronach www, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat każdego z etapów organizacji szkolenia językowego, począwszy od analizy potrzeb do realizacji oraz dotyczące rodzajów oferowanych przez nas szkoleń. Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie, referencje oraz konkurencyjne ceny zainteresują Państwa naszą ofertą.

„W okresie od października 2002 do marca 2003 pracownicy filmy ATL Engineering Sp. z o.o. uczestniczyli w kursach…” [więcej]
ATL Engineering

Raporty on-line