Kursy językowe za granicą

ENGLISH LANGUAGE CENTER, LOS ANGELES

Oddział English Language Center w Los Angeles to doskonałe miejsce, aby połączyć intensywną naukę angielskiego z relaksem i wypoczynkiem. Szkoła znajduje się w zachodniej części miasta, skąd blisko zarówno do Beverly Hills jak i na wspaniałe plaże Santa Monica. Osoby podejmujące naukę w miesiącach letnich mają niepowtarzalną szansę spędzenia czasu wspólnie ze studentami kształcącymi się na UCLA - jednym z najsłynniejszych na świecie uniwersytetów. Zajęcia odbywają się wówczas na terenie kampusu uniwersyteckiego. Studenci mogą wtedy korzystać z infrastruktury sportowej uniwersytetu - m.in. basenu pływackiego, kortów tenisowych oraz centrum fitness. Szkoła zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych lektorów posiadających specjalistyczne przygotowanie do nauczania języka angielskiego jako obcego.
Zajęcia prowadzone są w małych międzynarodowych grupach, dzięki czemu nauka jest przyjemna i efektywna, zaś relacje między lektorami i studentami stają się bardziej bezpośrednie.
Uzupełnieniem zajęć jest bogaty program pozalekcyjny obejmujący zwiedzanie Universal Studios, sławnych kalifornijskich winnic, surfing, imprezy na plaży połączone z grillem, obserwacje wielorybów oraz dalsze weekendowe wycieczki (San Francisco, Las Vegas, Disneyland, Yosemite National Park).

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO LOS ANGELES

Akredytacje IALC, NAFSA,
Narodowość studentów Polska: 3%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 37%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 4%,
Wyposażenie szkoły
Język personelu English

Kursy języka angielskiego w szkole ENGLISH LANGUAGE... Los Angeles

szkoła języka angielskiego
English Language Center, Los Angeles Red Arrows

język:
angielski

kraj:
USA

miasto:
Los Angeles

inne szkoły języka angielskiego w miejscowości Los Angeles:
ENGLISH LANGUAGE CENTER, Los Angeles Green Arrows