Kursy językowe za granicą

INLINGUA SALZBURG, SALZBURG

Inlingua to kameralna szkoła języka niemieckiego, zlokalizowana w historycznej części Salzburga. Zajęcia prowadzone są w przestronnych i dobrze wyposażonych w materiały edukacyjne klasach. Szkoła korzysta także z kilku sal seminaryjnych w pobliskich hotelach. W budynku znajduje się lobby z automatem do gorących napojów, gdzie można odpocząć podczas przerw w zajęciach. Szkoła posiada również bibliotekę i wideotekę oraz centrum nauki indywidualnej, w którym w wolnym czasie można korzystać z pomocy naukowych.
Wszyscy lektorzy zatrudnieni w Inlingua posiadają specjalistyczne przygotowanie do nauczania języka niemieckiego jako obcego. Dzięki niewielkim grupom, są oni w stanie kontrolować postępy każdego studenta i skutecznie przekazywać wiedzę, która nawet początkującym uczestnikom kursu umożliwi radzenie sobie w codziennych sytuacjach.
Aby w naturalny sposób wzbogacić znajomość niemieckiego, raz w tygodniu szkoła organizuje dla swoich studentów wyjścia do muzeów, teatrów, wycieczki po okolicy. Kursanci mogą również uczestniczyć w raftingu, wycieczkach rowerowych i zwiedzaniu muzeum piwa.

SZKOŁA JĘZYKA NIEMIECKIEGO SALZBURG

Akredytacje CAMPUS AUSTRIA, Ministerstwo Edukacji,
Rok założenia 1990
Wielkość szkoły Liczba studentów latem: 75
Liczba studentów w zimie: 45
Narodowość studentów Polska: 5%, Europa Wschodnia: 17%, Hiszpania, Ameryka Łacińska: 9%, Wielka Brytania, USA: 8%,
Wyposażenie szkoły biblioteka, Salon studencki bez TV

Kursy języka niemieckiego w szkole INLINGUA SALZBURG Salzburg

szkoła języka niemieckiego
inlingua Salzburg, Salzburg Red Arrows

język:
niemiecki

kraj:
Austria

miasto:
Salzburg

inne szkoły języka niemieckiego w miejscowości Salzburg:
INLINGUA SALZBURG, Salzburg Green Arrows