Kursy językowe za granicą

dlaczego za granicą...

 

Jak dotąd nie odkryto cudownych metod nauki, które by pozwalały poznać język w tydzień. Bezspornie wciąż najskuteczniejszym i najbardziej naturalnym sposobem nauki języka jest nauka w jego naturalnym środowisku, czyli wyjazd do kraju, gdzie jest on używany na co dzień.

 

Większość proponowanych przez SJO GLOSSA kursów językowych za granicą ma bardzo elastyczną formułę:

rozpoczęcie kursu – każdy poniedziałek roku

długość kursu - dowolna liczba tygodni

dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania

brak ograniczeń wiekowych

 

skuteczna nauka

Pobyt na kursie językowym za granicą to nie tylko nauka podczas zajęć prowadzonych w małych, międzynarodowych grupach, lecz także, a może przede wszystkim, całkowite zanurzenie w poznawanym języku przez cały dzień – na zakupach, w pubie, na spacerze i ulicy, jeździe metrem czy też wspólnych posiłkach z rodziną goszczącą.
To otoczenie językiem ze wszystkich stron oraz brak okazji do używania polskiego sprawia, że język zapamiętywany jest wyjątkowo szybko, jego użycie staje się swobodne i naturalne, zaś akcent nie odbiega od akcentu rodowitych mieszkańców kraju.

 

pasjonująca przygoda

Pobyt za granicą to także możliwość poznawania nowych miejsc, interesujących zabytków i naturalnego piękna kraju. Starannie dobrane przez nas lokalizacje oraz program pozalekcyjny proponowany jako uzupełnienie kursu sprawiają, że wyjazd na kurs językowy jest także czasem fascynujących wakacji.

 

nowi przyjaciele

W kursach językowych za granicą uczestniczą ludzie z całego świata. Wspólna nauka oraz aktywnie spędzany czas wolny to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni.