Kursy językowe za granicą

dlaczego GLOSSA?

Szkoła Języków Obcych GLOSSA specjalizuje się w nauczaniu języków w kraju i za granicą. Poniżej przedstawiamy najważniejsze fakty dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług planując naukę języka za granicą.

 

doświadczenie

działamy na rynku edukacyjnym od 1997 roku, z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy osób

jako szkoła językowa znamy zagadnienia związane z nauczaniem języków „od podszewki"

 

bogata oferta

uczymy języków w ponad 100 lokalizacjach, w 15 krajach, na 5 kontynentach

proponujemy kursy o różnej długości i intensywności, na wszystkich poziomach zaawansowania i dla różnych grup wiekowych

poza kursami języka ogólnego oferujemy także obozy językowe dla dzieci i młodzieży, kursy specjalistyczne oraz kursy przygotowawcze do egzaminów międzynarodowych

w zależności od preferencji proponujemy różne rodzaje zakwaterowania podczas kursu: w rodzinie goszczącej, akademiku, pensjonacie lub hotelu

jako przedstawicielstwo ponad 140 szkół językowych jesteśmy w stanie zaoferować szerszy wybór niż jakakolwiek szkoła zagraniczna

 

jakość

Wszystkie proponowane przez nas ośrodki są regularnie kontrolowane oraz posiadają akredytacje niezależnych instytucji gwarantujących wysoki poziom nauczania i komfortowe warunki nauki. W zależności od kraju są to:

British Council

EnglishUK

EAQUALS

IALC

FELTOM

MEI-Relsa

CEELE

SOUFFLE

ASILS

 

profesjonalna obsługa

szybko odpowiadamy na wszystkie zapytania – żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi

uważnie badamy potrzeby i oczekiwania klienta i pomaga my wybrać optymalny kurs, lokalizację i zakwaterowanie

rzetelnie przedstawiamy warunki uczestnictwa w kursie oraz wszelkie koszty z tym związane

nie zależnie od miejsca za mieszkania klienta sprawnie organizujemy wyjazd od A do Z: kurs, zakwaterowanie, wyżywienie, przelot, transfer, ubezpieczenie.

Nowoczesny system obsługi klienta pozwala nam sprawnie obsługiwać zgłoszenia od klientów z całej Polski. Wszelkie dokumenty związane z wyjazdem przesyłamy w wersji elektronicznej lub za pośrednictwem poczty/faksu.

 

zadowoleni klienci

Po powrocie z kursu prosimy klientów o ocenę kursu oraz naszej obsługi w sześciostopniowiej skali. W ostatnich dwóch latach na 5 lub 6 oceniło nasze kursy 99,1% z nich zaś naszą obsługę 99,3%. Wśród naszych nowych klientów niemal 60% stanowią osoby, które zdecydowały się na wybór naszej oferty dzięki rekomendacji naszych dotychczasowych klientów.

 

gwarancja najlepszej ceny

Stosujemy oficjalne ceny szkół zagranicznych z którymi współpracujemy, bez doliczania jakichkolwiek prowizji. Często jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowy rabat lub ceny specjalne dostępne wyłącznie za naszym pośrednictwem.