Obozy językowe za granicą

SPRACHCAFFE, ST. JULIANS

Na słonecznej, otoczonej błękitnym morzem Malcie znajdziesz wszystko, co możesz sobie wymarzyć w trakcie wspaniałych wakacji językowych. St. Julians, gdzie zlokalizowany jest kampus, to elegancki kurort, który oprócz szeregu wakacyjnych rozrywek zapewnia doskonałe warunki do plażowania oraz uprawiania sportów wodnych – w tym nurkowania.
Kampus tworzy niepowtarzalny kompleks stylowych budynków, który otacza wewnętrzny dziedziniec i cieszący oczy śródziemnomorską roślinnością ogród. Pośrodku znajduje się duży basen, boisko do siatkówki plażowej, restauracja i cafeteria. Jest to wręcz idealne miejsce do nauki angielskiego, osobistego rozwoju i spotkań z nowopoznanymi przyjaciółmi z całego świata, którzy przyjechali tu uczyć się angielskiego.
Uczestnicy obozu zakwaterowani są na terenie kampusu lub, o ile chcą bliżej poznać życie na Malcie, w starannie dobranych rodzinach goszczących.
Forma zajęć językowych ma z założenia nie tylko być skuteczna, lecz także harmonizować z wakacyjną atmosferą i otoczeniem. Dlatego podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na konwersację i rozumienie języka mówionego. Nieodłącznym elementem zajęć jest praca w grupach, dyskusje i odgrywanie ról, które dają wszystkim uczestnikom maksymalnie dużo okazji do wypowiadania się w języku angielskim. Zajęcia rekreacyjne i wycieczki nie tylko dają szansę na poznanie piękna Malty i na wakacyjną przygodę, ale dodatkowo są świetną okazją do doskonalenia angielskiego w praktyce.

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ST. JULIANS

Akredytacje FELTOM,
Narodowość studentów Polska: 3%, Niemcy, Austria: 28%, Hiszpania, Ameryka Łacińska: 25%, Europa Wschodnia: 17%,
Wyposażenie szkoły biblioteka, Internet yes, language learning computer room, Salon studencki bez TV, Kino, Ogród, Basen na świeżym powietrzu, Other
Dni wolne 2016-06-29, 2016-08-15,
Język personelu English

Kursy języka angielskiego w szkole SPRACHCAFFE St. Julians

szkoła języka angielskiego
Sprachcaffe, St. Julians Red Arrows

język:
angielski

kraj:
Malta

miasto:
St. Julians

inne szkoły języka angielskiego w miejscowości St. Julians:
SPRACHCAFFE, St. Julians Green Arrows