Kursy językowe w Krakowie

aktualności

Zapisy na kursy semestralne WIOSNA 2014

Zapraszamy na semestralne kursy językowe
(zajęcia 2x tyg po 2x45minut ) - łącznie 60 godzin lekcyjnych.
Kursy startują 24 lutego Sprawdź nasze upusty!
Sprawdź szczegóły: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski.

Kursy specjalistyczne

Zapraszamy na kursy biznesowe, prawnicze oraz medyczne. Sprawdź szczegóły: angielski, niemiecki.

Kursy konwersacyjne

Udoskonalą Twoją płynność i swobodę komunikacji. Nie ma skuteczniejszej metody na rozwój umiejętności poprawnego wypowiadania się jak czynny kontakt z żywym językiem! Sprawdź naszą ofertę konwersacji z angielskiego, niemieckiego.

Kurs maturalny z języka angielskiego

Zapraszamy na kurs poświęcony zagadnieniom maturalnym na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego. Kurs intensywny, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. więcej

Szkoła Języków Obcych GLOSSA specjalizuje się w prowadzeniu kursów językowych dla starszej młodzieży i dorosłych. Co roku gościmy na swoich kursach kilkaset osób, które doskonalą z nami swoją znajomość języków i równocześnie mają okazję w praktyce ćwiczyć język w czasie spotkań i zajęć z obcokrajowcami uczącymi się u nas polskiego.


Kursy prowadzone są w siedzibie szkoły przy ulicy Dietla 103 w Krakowie w systemie semestralnym i letnim. Aby uzyskać szczegółową informację o kursach danego języka proszę wybrać język którego chciał(a)byś się uczyć.

promocje i rabaty

Zapisz się na kurs semestralny (60x45 minut) do 31 stycznia - otrzymasz 100 zł rabatu (przy zapłacie całości) lub 50 zł rabatu (przy zapłacie w ratach).
100zł taniej przy zapisie na kurs semestralny do 17 stycznia (zachowana możliwość płatności ratalnej).

więcej »

Biblioteka Oprócz słowników, podręczników i kompendiów w bibliotece oferujemy także uproszczone pozycje literackie dopasowane do różnych poziomów znajomości języka.

Questionsinfo@glossa.pl

Tel. +48 12 429 40 51
Fax +48 12 341 02 89
otwarte: pn-pt od 9:00 do 21:00

Szkoła Języków Obcych GLOSSA
31-031 Kraków, Poland
ul. Dietla 103