Kursy językowe w Krakowie

dlaczego Glossa

doświadczenie

Od 1997 roku specjalizujemy się w prowadzeniu kursów i szkoleń językowych. W tym czasie doskonaliło z nami swoje umiejętności językowe kilka tysięcy osób, zarówno tych, dla których język to przede wszystkim przyjemność komunikowania się, jak i tych, dla których to codzienne i niezbędne narzędzie pracy.

jakość

Nasze kursy prowadzone są przez starannie dobranych lektorów - wykwalifikowanych native speakers oraz filologów, pracujących pod opieką doświadczonych metodyków.
Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas kursów może być fakt, że wśród nowych studentów szkoły ponad 50% stanowią osoby, które zdecydowały się uczyć w SJO GLOSSA dzięki bardzo pozytywnej opinii dotychczasowych słuchaczy.

małe grupy

Zajęcia prowadzimy w małych grupach – średnio 5–6 osobowych (max 10 osób), dzięki czemu wzrasta skuteczność nauki i każdy ma wiele okazji do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

program pozalekcyjny

Uzupełnieniem zajęć jest bogaty program pozalekcyjny, który umożliwia dalsze doskonalenie umiejętności językowych, poznawanie kultury krajów gdzie używane są na co dzień nauczane języki oraz spotkanie z obcokrajowcami uczącymi się w naszej szkole języka polskiego.

bogata oferta

Uczymy wszystkich najważniejszych języków europejskich. Proponujemy kursy o różnej intensywności i na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w Polsce jak i za granicą.

styl

Doskonale rozumiemy, że poza profesjonalizmem lektorów podstawą skutecznej nauki języka jest przyjazny klimat i partnerska atmosfera zajęć. Dlatego dobór i różnorodność tematów, zaangażowanie lektorów oraz sposób prowadzenia przez nas kursów są dalekie od szkolnej rutyny.

Konwersacje są bardzo ważnym uzupełnieniem kursu, gdyż dają możliwość rozwoju zdolności komunikacji, umiejętności poprawnego wypowiadania się, a także kontaktu z żywym językiem używanym przez native speaker'a.

Questionsinfo@glossa.pl

Tel. +48 12 429 40 51
Fax +48 12 341 02 89
otwarte: pn-pt od 9:00 do 21:00

Szkoła Języków Obcych GLOSSA
31-031 Kraków, Poland
ul. Dietla 103