Kursy językowe w Krakowie

dlaczego Glossa

doświadczenie

Od 1997 roku specjalizujemy się w prowadzeniu kursów i szkoleń językowych. W tym czasie doskonaliło z nami swoje umiejętności językowe kilka tysięcy osób, zarówno tych, dla których język to przede wszystkim przyjemność komunikowania się, jak i tych, dla których to codzienne i niezbędne narzędzie pracy.

jakość

Nasze kursy prowadzone są przez starannie dobranych lektorów - wykwalifikowanych native speakers oraz filologów, pracujących pod opieką doświadczonych metodyków.
Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas kursów może być fakt, że wśród nowych studentów szkoły ponad 50% stanowią osoby, które zdecydowały się uczyć w SJO GLOSSA dzięki bardzo pozytywnej opinii dotychczasowych słuchaczy.

małe grupy

Zajęcia prowadzimy w małych grupach – średnio 5–6 osobowych (max 10 osób), dzięki czemu wzrasta skuteczność nauki i każdy ma wiele okazji do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

program pozalekcyjny

Uzupełnieniem zajęć jest bogaty program pozalekcyjny, który umożliwia dalsze doskonalenie umiejętności językowych, poznawanie kultury krajów gdzie używane są na co dzień nauczane języki oraz spotkanie z obcokrajowcami uczącymi się w naszej szkole języka polskiego.

bogata oferta

Uczymy wszystkich najważniejszych języków europejskich. Proponujemy kursy o różnej intensywności i na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w Polsce jak i za granicą.

styl

Doskonale rozumiemy, że poza profesjonalizmem lektorów podstawą skutecznej nauki języka jest przyjazny klimat i partnerska atmosfera zajęć. Dlatego dobór i różnorodność tematów, zaangażowanie lektorów oraz sposób prowadzenia przez nas kursów są dalekie od szkolnej rutyny.

Warsztaty oraz wykłady pozwalają poszerzyć wiedzę o innych krajach, spróbować tradycyjnych potraw, nauczyć się piosenek i potańczyć. Prowadzimy także wykłady na temat technik skutecznego uczenia się, warsztaty filmowe itd.

Questionsinfo@glossa.pl

Tel. +48 12 429 40 51
Fax +48 12 341 02 89
otwarte: pn-pt od 9:00 do 21:00

Szkoła Języków Obcych GLOSSA
31-031 Kraków, Poland
ul. Dietla 103