Kursy językowe w Krakowie

angielski semestralny

Rozpoczęcie:24 lutego 2014
Zajęcia:pn-śr, wt-cz,

16:10-17:40, 17:50-19:20 lub 19:30-21:00
Rozmiar grupy:5 do 10 osób
Cena:775 zł
sprawdź nasze promocje i rabaty
Godzin/semestr:60×45 minut
Poziomy:A1-C2

Opis kursu: Kurs języka ogólnego prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania. Dostępna jest również opcja kursu przygotowująca do egzaminów First Certificate oraz Cerificate in Advanced English. Podczas zajęć studenci aktywnie ćwiczą i doskonalą cztery podstawowe funkcje językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Na wszystkich poziomach, także początkujących, szczególną uwagę poświęca się konwersacji, umiejętności płynnego i poprawnego formułowania wypowiedzi i wyrażania swoich opinii. Oczywiście w trakcie kursu pojawiają się również zagadnienia gramatyczne, które są niezbędne w procesie poznawania języka, lecz są one przedstawiane i ćwiczone w praktycznych zastosowaniach. W ramach zajęć przygotowawczych do egzaminów stałym elementem zajęć jest praca z testami egzaminacyjnymi z poprzednich lat.

Przed rozpoczęciem kursu każdy student jest kwalifikowany na odpowiedni poziom na podstawie testu pisemnego i rozmowy. Na zakończenie kursu wszyscy studenci otrzymują certyfikat uczestnictwa w kursie z zaznaczonym poziomem zaawansowania.

Materiały dydaktyczne: W trakcie zajęć wykorzystujemy zarówno podręczniki renomowanych wydawców jak i materiały własne opracowywane przez naszych metodyków na bazie takich źródeł języka współczesnego jak: literatura, prasa, telewizja czy internet. Podręczniki wiodące to:

  • seria "New English File"
  • "New Headway Intermediate"
  • "Channel your English"
  • "FCE Gold" Acklam Burgess, "Mission FCE"
  • "CAE Masterclass"

Bezpłatne zajęcia pozalekcyjne: wszyscy uczestnicy kursów mogą bezpłatnie korzystać z zajęć dodatkowych.

Warsztaty oraz wykłady pozwalają poszerzyć wiedzę o innych krajach, spróbować tradycyjnych potraw, nauczyć się piosenek i potańczyć. Prowadzimy także wykłady na temat technik skutecznego uczenia się, warsztaty filmowe itd.

Questionsinfo@glossa.pl

Tel. +48 12 429 40 51
Fax +48 12 341 02 89
otwarte: pn-pt od 9:00 do 21:00

Szkoła Języków Obcych GLOSSA
31-031 Kraków, Poland
ul. Dietla 103