O konkursie Tag für Tag

S   P   O   N   S   O   R   Z   Y           K   O   N   K   U   R   S   UJeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na niemieckojęzyczną kartkę z pamiętnika.

Dla nas nie ma znaczenia czy uczysz się niemieckiego w szkole, czy chodzisz na prywatne lekcje, czy sam w domowym zaciszu poznajesz nowe słówka i zgłębiasz tajniki niemieckiej gramatyki. Nie jest także istotne to, czy znasz niemiecki na poziomie zaawansowanym czy też niedawno rozpocząłeś naukę. Ważne, byś odważył się myśleć i pisać po niemiecku - nie jutro, nie za miesiąc, nie dopiero na studiach - lecz już dziś!

Możesz opisać kilka dni ze swojego życia, a jeśli uważasz że nic ciekawego Ci się nie przytrafiło możesz stworzyć i opisać fikcyjnego bohatera, którego dni są pełne fascynujących przeżyć i sytuacji.

Uczestnicząc w konkursie "Tag für Tag " będziesz miał okazję udoskonalić swoją znajomość języka, zdobyć prestiżowy dyplom uczestnictwa w konkursie, zaprezentować swoją pracę tysiącom młodych ludzi uczestniczących w konkursie, a także wygrać atrakcyjne nagrody.

Sprawdź jak ubiegłoroczni Laureaci wspominają swoją przygodę z językiem niemieckim! Relacje laureatów